Kalėdinė šventė darželyje su Kake Make ir Kalėdų Seneliu

Kalėdos – stebuklų metas. Ar norėtumėte išpildyti didžiausią savo vaiko troškimą ir Kalėdų proga padovanoti jam ne naują žaislą, o naują draugą? Kakė Makė nori būti geriausia tavo vaiko draugė ir tapti didelio kalėdinio stebuklo dalimi!

Kalėdos su Kake Make, jos personažais ir Kalėdų Seneliu

Per Kalėdas pildosi visos svajonės! Tavo šventėje gali dalyvauti net 4 Kakės Makės knygučių personažai! Kuriuos Kakės Makės personažus pasikviestum Tu?

Kakė Makė ir Dantukų fėjos puota

Ar žinojai, kad rūpestingai prižiūrėdamas dantukus, Tu gali būti pakviestas į Dantukų Fėjos puotą? Būtent į tokią puotą išmokę valytis dantukus visi ir būsime pakviesti! O dalyvaudami puotoje ir grodami netradiciniais instrumentais visi kartu išmoksime „Pasižadėjimą dantukams“!

Protų mūšis su Kake Make ir profesoriumi Lizdeniu arba Netvarkos Nykštuku

Ar bitė gali įgelti 30 kartų? Kiek spyglių turi ežiukas? Ar tavo tėtis moka šuniukų kalbą?

Dirbtuvėlės su Kake Make ir Netvarkos Nykštuku

Kakė Makė labai smalsi ir kasdien domisi naujais dalykais. Ji savo dirbtuvėlėse mokosi kūrybiškumo, gamina žaislus ir savo fantazijos kūrinius paverčia realybe! Ar norėtum ir tu su Kake Make kurti žaismingai?

Individuali Jūsų vaikų šventės programa

Organizuojant įmonės šventę nepamirškite pačių mažiausių ir pasikvieskite Kakę Makę į svečius. Jei Jūsų darbuotojai ir jų šeimos nariai Jums rūpi taip, kaip ir pačios įmonės gyvavimas, leiskite įdomiai laisvalaikį kartu ir kurkite naujas įmonės tradicijas!

Darželio išleistuvės su Kake Make

Kakė Makė jau tuoj eis į mokyklą, bet jai šiek tiek neramu, nes laukia nauja vieta ir kiti draugai. Todėl ji kviečia į susitikimą, kad suburtų bendrą, plačiausiai besišypsančių, šauniausių vaikų komandą!

Kakė Makė ir Supertėčio diena

Kakė Makė žino, kad visi pasaulio tėčiai yra ypatingi ir turi stebuklingų galių. Naujoje knygelėje pasakojama apie Kakės Makės ir jos Supertėčio dieną, kuri buvo kupina įspūdžių! Nori sužinoti daugiau? Pasikviesk šią pašėlusią tėčio ir dukros komandą į svečius – nustebsi, kartais tėčiai būna tikri vaikai!