Kaune įsikurs šviečiantis Kakės Makės parkas

Bene mylimiausias Lietuvos vaikų personažas Kakė Makė savo gerbėjams rengia didelę staigmeną: jau spalio 27 d. Kakės Makės knygų herojai atgims šviečiančių skulptūrų pavidalu. Pirmą kartą Lietuvoje vyksiantis žibintų ir šviesų festivalis „Kakės Makės šviečiantis parkas“ įsikurs Kaune, Ąžuolyno parke, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Unikalioje vietoje – šimtamečių ąžuolų apsuptyje – į stebuklingą kelionę lankytojus kvies įvairiausi Kakės Makės istorijų personažai. Tarp daugiau kaip 250-ies įspūdingų šviesos skulptūrų ir lazerių instaliacijų, sukurtų specialiai šiam projektui, vaikai ir tėvai sutiks ne tik Kakę Makę.

Patirti nuotykius bei džiaugsmą kvies ir Netvarkos nykštukas, Mamaisa ir Nanaisa, Mucis, Čiūčia, ragana, slibinai bei kiti vaikų mėgstami bei puikiai pažįstami Linos Žutautės sukurtos knygų serijos apie Kakę Makę veikėjai.

„Džiaugiamės, kad Kakės Makės pasaulis įkvepia kurti vis įdomesnes patirtis vaikams ir visai šeimai bei suteikia jiems galimybių su savo mylimais knygų herojais susitikti skirtingose vietose ir įvairiais formatais – nuo spektaklių ir kino filmo iki visiškos naujienos – Ąžuolyne įsižiebsiančio šviesų parko. Siekiame, kad mūsų kartu su partneriais kuriami projektai būtų šiuolaikiški, patrauklūs alfa kartos vaikams, stebintų ir praturtintų juos. Nėra abejonės, kad „Kakės Makės šviečiantis parkas“ padovanos šeimoms įsimintiną patirtį ir kokybišką laiką kartu“, – sako „Kakės Makės“ prekės ženklo vadovė Sandra Kalėdienė.

Pasak renginio organizatorių, į daugiau kaip valandą trunkančią kelionę po šviesų parką, kviečiamos ir šeimos su pačiais mažiausiais: takas pritaikytas lankytojams su vežimėliais (o prisnigus – ir rogutėmis), greta įspūdingų šviečiančių skulptūrų lauks ir interaktyvios pramogos, kurios neabejotinai įtrauks vaikus. Ypatingą nuotaiką šviesų parke ir pasakišką įspūdį sustiprins kompozitoriaus Fausto Venckaus specialiai šiam renginiui sukurtas muzikos takelis.

„Siekėme, kad rudenį ir žiemą vaikai kartu su savo tėvais ir draugais galėtų prasmingai bei įdomiai praleisti laiką gryname ore, pasisemti įkvėpimo ir šviesos. Tikimės, kad kartu su šiuo festivaliu atversime naują skyrių Kakės Makės istorijoje, kuri ir toliau nenustos stebinti, džiuginti ir dovanos tikrą žiemos pasaką bei šventinę nuotaiką“, – sako renginio organizatoriai.

Žibintų ir šviesų festivalis „Kakės Makės šviečiantis parkas“ lankytojų lauks nuo 2023 m. spalio 27 d., ketvirtadieniais – sekmadieniais. Moksleivių atostogų metu (spalio 30 – lapkričio 5 d.) parkas veiks kasdien. Organizatoriai kviečia bilietais pasirūpinti iš anksto, perkant juos internetu.

Susipažinkite su asortimentu

Naujienos

Daugiau naujienų nėra
Daugiau naujienų nėra

Sekite naujienas

This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.

Gaukite naujienas