Sveiki atvykę į amžinos vaikystės pasaulį!

Kakės Makės batutų parkas – tai didžiausia Lietuvoje teminė pripučiamų batutų erdvė, skirta visai šeimai. Jo dydis – kaip krepšinio aikštės – 30x40 metrų! Šis spalvingas parkas yra suprojektuotas pagal vaikų pamėgtos herojės knygelių temas.

Kakės Makės batutų parką sudaro 14 unikalių dalių, kurių aukštis svyruoja nuo 2 iki 4 metrų. Vaikai gali siausti Supertėčio, Dantukų fėjos, Netvarkos Nykštuko, Nanaisos ir Mamaisos bei kitų personažų erdvėse. Parke yra net trys čiuožyklos, į kurias smagu kopti, o paskui – skrieti žemyn! Mažyliams iki trejų metukų yra skirta speciali Pypliukų zona, kurioje jie gali žaisti prižiūrimi suaugusiųjų arba kartu su jais.

Kakės Makės batutų parkas yra mobilus, todėl gali būti įrengiamas ir visas, ir dalimis. Po atviru dangumi ar po stogu – siausti galima visur, kur tik yra pakankamai vietos.

Šiame pripučiamų batutų parke niekada nebūna nuobodu ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams! Įranga yra pagaminta Europos Sąjungoje atitinka visus saugumo reikalavimus, todėl ant jos gali pramogauti visi – nuo tik pradėjusio vaikščioti mažylio, iki aktyvaus senelio.

Nes mes – už laisvę dūkti visiems!

Daugiau informacijos apie Kakės Makės batutų parką: www.atrakcionai.lt